Georges Braque litografi

481137

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: Fredsduva, litografi, 41x32 cm, signerad i plåten, blyertsnumrerad 261/300

Fack 3

Georges Braque litografi
Budhistorik (17 bud)
3444021
3443899
3443821
1 900
3443805
1 800
3442592
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.