Sigvard Bernadotte komposition

481133

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Hyacinter II", färgkrita på papper, signerad och daterad Sigvard Bernadotte 93 samt 94, ca 32x25,5 cm

Konst, Teckningar

Fack 1

Budhistorik (21 bud)
3444192
3 600
3444203
3 400
3444192
3 200
3444196
3444192
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.