Byrå 1800-talets andra hälft

481129

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 86, 92x47 cm

Bakstycke saknas, sprickor, smärre ytskador och fanérbortfall, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Byrå 1800-talets andra hälft

Budhistorik (6 bud)
3444189
3443649
650
3434320
600
3434318
3434317

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.