Sven X:et Erixon färglitografi

481128

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Akvariet", signerad Sven Erixon, färglitografi, 195/360, ca 74x45,5 cm eller omvänt

Fack 7

Budhistorik (14 bud)
3444236
2 800
3444230
2 600
3444223
2 400
3444222
3443592

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.