Märklin ånglok spår 1

481126

MÄRKLIN ÅNGLOK 5746, spår 1, 1980/90-tal, fabriksförpackning med figurer och tillbehör medföljer

Nyskick, förpackningen med slitage

Diverse, Leksaker

Visas på begäran

Märklin ånglok spår 1

Budhistorik (7 bud)
3452991
2 400
3451724
3451724
1 600
3447394
3439777

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.