Ulf Gripenholm, Stadsscen

481123

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsscen, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1976, blandteknik på papper, ca 32 x 40,5 cm

PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås

Rum 22

Ulf Gripenholm, Stadsscen
Budhistorik (10 bud)
3444691
4 400
3444295
4 200
3444675
4 200
3444295
3444293

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.