Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

481122

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 54/300, färglitografi, 50x80 cm

Fack 4

Budhistorik (4 bud)

3438218
450
3443310
3438218
3432438

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.