Salongsbord gustaviansk stil

481121

SALONGSBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålat, skuren dekor, delvis bronserad, profilerad skiva, höjd ca 67, 100x50 cm

Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Salongsbord gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
3444608
1 600
3444543
1 300
3442922
3442847
3442845

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.