Lennart Gram oljemålning

481120

LENNART GRAM (1910-1996): "Fågel", signerad Gram, olja på duk, ca 38x58 cm
UTSTÄLLD: Galleri Sinklar, Sundsvall

Tavelvagn 2

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3444438
2 600
3444273
2 400
3431284

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.