Skrivbordsstol jugend

481117

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, delvis ek, höj- och sänkbar

Sitsen med spricka, ytslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Skrivbordsstol jugend

Budhistorik (9 bud)
3444614
700
3444582
650
3444350
600
3444257
550
3440384
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.