Byrå 1960/70-tal massiv furu

481116

BYRÅ, Sverige, 1960/70-tal, massiv furu, 2 lådor, höjd 40, 100x40 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå 1960/70-tal massiv furu

Budhistorik (9 bud)
3445874
950
3445858
850
3445193
3444833
750
3443977
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.