Meta Isæus-Berlin Elephant

481115

META ISÆUS-BERLIN (född 1963):
Elephant, signerad och numrerad 139/150, färglitografi, 39x50 cm

Fack 7

Meta Isæus-Berlin Elephant
Budhistorik (7 bud)
3445298
3445297
950
3444285
900
3444280
700
3441663

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.