Bergère Louis XVI-stil

481114

BERGÈRE, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, skuren dekor, blommig klädsel, lös sittplymå

Skador, kantbandsdel saknas

Möbler, Stolar

Rum 3

Bergère Louis XVI-stil

Budhistorik (12 bud)
3444416
1 300
3444362
3444415
3444362
950
3443921
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.