Elisabet Jansson färglitografi

481113

ELISABETH JANSSON (född 1950): Röd klänning, signerad Elisabeth Jansson, EA, färglitografi, 42x31 cm

Fack 36

Budhistorik (19 bud)
3445119
1 300
3445373
3445119
3445371
3445119
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.