Georges Braque utställningsaffisch

481111

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Braque Graveur", litografisk utställningsaffisch för Berggruen & Cie 1953, Mourlot Paris, 69x50 cm
Proveniens:
Galerie La Gravure, Galerie Leger, Malmö
Sydsvenska Dagbladets konstsamling 2016

Ej examinerad ur ram

Fack 9

Budhistorik (12 bud)
3444144
1 900
3444129
1 800
3443806
1 700
3436797
1 600
3432000

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.