Pablo Picasso utställningsaffisch

481110

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Picasso peintures, Vauvenargues 1959-61", utställningsaffisch från Galerie Louise Leiris, Paris 1962, Mourlot Paris, färglitografi, ca 69x59 cm
Proveniens: Sydsvenska Dagbladets konstsamling 2016
Skador: Ej examinerad ur ram

Fack 27

Budhistorik (13 bud)
3444258
1 900
3439741
1 800
3444255
1 800
3439741
1 700
3443368
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.