Öronlappsfåtölj

481109

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädsel i Josef Franks "Anakreon", främre svängda ben, björk, sitthöjd ca 41 cm

Klädsel med slitage o fläckar

Möbler, Stolar

Rum 4

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (11 bud)
3444747
3441786
750
3444741
700
3441786
650
3444619
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.