Skrivbordsstol 1800-talets andra hälft

481105

SKRIVBORDSSTOL, 1800-talets andra hälft, ek och bok, svarvade detaljer, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 15

Budhistorik (4 bud)

3445004
450
3436576
3440181
3436576

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.