Karmstol 1800-tal

481104

KARMSTOL, 1800-tal, empirestil, fanérad i mahogny, läderklädd sits, pärlspikad, sitthöjd ca 48 cm

Smärre ytskador och slitage

Möbler, Stolar

Rum 15

Karmstol 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3444593
2 800
3444591
2 600
3443031
2 400
3443031
3444588

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.