Sveriges regentlängd

481100

GRAFISKA BLAD, 27 st, 1800-tal, Sveriges regentlängd, M Petersen, ca 21,5x17 cm

Fläcakr, ramskador

Diverse

Sveriges regentlängd
Budhistorik (25 bud)
3444737
3 800
3445101
3 600
3444737
3 400
3444728
3 200
3444736
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.