Halsband broscher granater

481098

HALSBAND, silver, fasettslipade granater, längd ca 56 cm, BROSCHER, 3 st, silver varav 2 broscher förgyllda, en med miniatyrporträtt i keramik, en med fasettslipade granater, en med fasettslipad röd glasfluss; medföljande länkdelar

Bruksslitage

Guld/Smycken

Halsband broscher granater

Budhistorik (3 bud)

3445084
3432536
3432534

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.