Stolar axet

481091

STOLAR, gustaviansk stil, modell axet, 3+1 st, snarlika, 1900-talets mitt, stoppade textilklädda sitsar, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, skador, lagningar

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar axet

Budhistorik (8 bud)
3444205
650
3444199
600
3444090
550
3439044
500
3444088
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.