Piet Mondrian efter serigrafi

481090

PIET MONDRIAN, efter, komposition, osignerad, onumrerad, serigrafi, motivmått ca 62 x 62 cm

Glas med liten spricka

Fack 15

Piet Mondrian efter serigrafi
Budhistorik (22 bud)
3445366
3444137
1 400
3445365
1 400
3444137
1 300
3441565

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.