Benno Arzt oljemålning

481088

BENNO ARZT (född 1941): "Africano", signerad och daterad Benno Arzt 2013, akryl på duk, ca 100x130 cm

Rum 1

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3445347
4 200
3443291
3445339
3 800
3443291
3 600
3445302
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.