Kollage

481087

COLLAGE, figurkomposition, 1800-tal, utklippta litografiska figurer i papper uppklistrade med viss tredimentionell effekt på blå textilliknande bakgrund, ca 35x40 cm

Slitage

Konst, Grafik, Diverse

Tavelvagn 2

Kollage

Budhistorik (13 bud)
3448887
1 700
3448882
1 600
3448882
3445837
3448881

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.