Oidentifierad konstnär gouache

481084

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Blomsterstilleben, gouache på papper, otydligt signerad, daterad 1923, ca 60x44 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Budhistorik (3 bud)

3441203
3436711
3435760

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.