Skåp barock

481083

SKÅP, 1700-tal, barock, betsad furu, invändigt med hyllor, nederdel med låda, höjd ca 177, 107x54 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp barock

Budhistorik (19 bud)
3442015
1 900
3438642
1 800
3442014
1 800
3438642
1 700
3442013
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.