Sekretär gustaviansk stil

481082

SEKRETÄR, gustaivansk stil, fanerad med mahogny, belsag i mässing, höjd ca 104, 93x50 cm,nyckel finns

Slitage, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Sekretär gustaviansk stil

Budhistorik

2017-09-01 kl 20:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.