Johannes Olsson oljemålning

481080

JOHANNES OLSSON (född 1945), "Konstnärssyn i sprucken spegel", signerad Johannes O 1973, olja på pannå, ca 100 x 60 cm

Smärre färgbortfall, skadat hörn

Rum 7

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3444725
2 600
3444514
2 400
3439678
3444507
3439678
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.