Flaskschatull

481076

FLASKSCHATULL, omrking 1800, schatull med fanér i björk, 4 st flaskor med propp, slipat glas samt två med kasad dekor, höjd ca 25, 24x14 cm

Slitage, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Diverse

Monter 12

Flaskschatull

Budhistorik (13 bud)
3442346
950
3441740
900
3441506
850
3441739
850
3441506
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.