Damarbetsbord i rokokostil

481075

DAMARBETSBORD, rokokostil, med intarsia, höjd ca 72, 40x57 cm

smärre fanerskador, nyckel saknas, ben med bräckage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Damarbetsbord i rokokostil

Budhistorik (11 bud)
3442021
3441985
3441419
3441418
950
3441319
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.