Arvid Fredrik Lönnroth oljemålning

481066

ARVID FREDRIK LÖNNROTH (1823-1880): Två hästar i stall, signerad och daterad Fr. Lönnroth -79, olja på duk, ca 45x60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
3431041
6 200
3431040
6 000
3431039
5 000
3430111
3 200
3429875

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.