Oidentifierad konsntär oljemålning

481065

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), motiv av ryttare och hästar, olja på duk, otydligt signerad, ca 54x73 cm

Budhistorik (7 bud)
3449256
3449253
900
3449251
850
3449247
450
3449246

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.