Erik Lamm oljemålning

481064

ERIK LAMM (1880-1959): Badande på klippa, signerad Erik Lamm, olja på pannå, ca 62x62 cm

Tavelvagn 2

Erik Lamm oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3441395
2 600
3439898
2 400
3441392
2 400
3439898
3441391

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.