Bockbord 1800-tal

481061

BOCKBORD med två iläggsskivor, daterad 1805, betsat furu, höjd 77, 138x87, iläggskivorna vardera 45 cm

slitage, ytskador,

Ändringar/tillägg
Fyra splintar ingår och finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Matbord

Rum 18

Bockbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3435482
2 600
3435481
2 400
3434135
3434134
3434131
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.