Monogramisten Gl oljemålning

481053

MONOGRAMISTEN GL (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på papper, ca 12,5x9 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Monogramisten Gl oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3438577
3436006
750
3434836

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.