Ytterfoder Gustavsberg

481051

YTTERFODER, 1 par, Gustavsberg, tidigt 1900-tal, dekor i blått, höjd ca 20, diameter ca 29 cm

smärre slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Ytterfoder Gustavsberg

Budhistorik (18 bud)
3453504
3 400
3452624
3 200
3453503
3452624
2 800
3451269
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.