Jordglob C Akrell 1800-tal

481049

JORDGLOB, utgiven av C Akrell, tillverkad af L.C Hasselgren, 1864, Stockholm, fot i svärtat trä, höjd ca 48 cm

skador, slitage

Diverse, Böcker/Kartor

Geijersgatan 14, Göteborg

Jordglob C Akrell 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3450841
1 300
3453569
3450841
3453545
3450841
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.