Lolle Andersson oljemålning

481046

LOLLE ANDERSSON (1907-1968): Modell med strumpa, signerad Lolle Andersson, olja på pannå, ca 57x62 cm

Fack 9

Lolle Andersson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3449155
1 400
3449158
1 400
3449155
1 300
3449157
3449155

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.