Kista 1700-tal

481044

KISTA, 1700-tal, ek, beslag i smide, höjd 60, 142x62 cm

Sprickor, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Kista 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
3444620
3444605
3431650
3431648
600
3431463

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.