Bordsur

481040

BORDSUR, 1800-tal, motiv av man uppbärandes klocka, porslin, gulmetall, höjd ca 27 cm

skador, lagningar

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordsur

Budhistorik (17 bud)
3449370
3449642
3 800
3449370
3 600
3449638
3 400
3449370
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.