Bonbonjär

481038

BONBONJÄR, Rörstrand, 1800-tal, målad dekor i grönt, gult, märkt GF Rörstrand, höjd ca 12 cm

skador, lagningar

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bonbonjär

Budhistorik (4 bud)

3448302
500
3447959
450
3447959
3447218

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.