Ljusstakar 1 par

481035

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, dekor av drakfisk, höjd ca 22 cm

smärre slitage

Belysning, Bordslampor, Diverse, Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (4 bud)

3447541
3447540
600
3445823
550
3439559

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.