Oljemålning

481033

HOLLÄNDSK SKOLA, motiv av resande sällskap med boskap vid grotta, 16/1700-tal, olja på duk, ca 91x114 cm

Retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3449117
3449116
750
3448607
700
3446233
650
3442447
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.