Sidobord mässing glas

481026

SIDOBORD, 1 par, samtida, mässing, rökfärgad glasskiva, höjd 45, 70x48 cm vardera

Bruksslitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Sidobord mässing glas

Budhistorik (7 bud)
3443470
600
3443469
550
3443465
500
3443057
450
3438866

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.