Skåp i barockstil

481020

SKÅP, 1900-talets mitt, barockstil, 3 delat, Thure Karlsson Snickare Mariefred, bonad ek, svarvade dekorelement, invändigt med hyllplan, höjd 213, 178,5x78 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Skåp i barockstil

Budhistorik (23 bud)
3441947
1 900
3443279
1 800
3441947
1 700
3443273
1 600
3441947

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.