Matsalsgrupp i barockstil

481018

MATSALSGRUPP, 1900-talets mitt, barockstil, 15 delar, Thure Karlsson Snickare Mariefred, bestående av matbord, 12 stolar, 1 par karmstolar, bonad ek, pärlspikning, svaravade ben, etikettmärkta, bordets höjd 77, 150x115, 4 st iläggskivor 60x115, sitthöjd 45-47 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Matsalsgrupp i barockstil

Budhistorik (20 bud)
3442784
3442781
2 800
3442779
2 600
3442780
2 400
3442779

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.