Spegel

481004

SPEGEL, 1900-talets mitt, ram i teak, ca 92x36 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 9

Spegel

Budhistorik (4 bud)

3447852
3448243
3447852
3445553

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.