Spegel

481002

SPEGEL, 1900-talets mitt, ram i teak, ca 106x52 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 12

Spegel

Budhistorik (4 bud)

3447888
450
3447474
3446504
3437155

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.