Matbord 1800-tal

480999

MATBORD, fanérat i mahogny, 1800-tal, dekor av pärlbård, fothylsor i mässing, utdragbart, höjd ca 78, 157x22 cm

Senare ben, smärre ytskador, stödben saknas

Möbler, Matbord

Rum 11

Matbord 1800-tal

Budhistorik (31 bud)
3443464
3 800
3443455
3 600
3443453
3 400
3443452
3 200
3443451

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.